Oferta

Doskonałe warunki do wypoczynku wśród ciszy i dużych przestrzeni, szczególnie dla osób szukających ciszy, spokoju i bezpośredniego kontaktu z przyrodą. Piękne krajobrazy pozostawiają na gościach niezapomniane wrażenia.
Widok na górę Kamionna W lecie polecamy piesze wycieczki w góry i spacery po pobliskich lasach, zimą natomiast jazdę na sankach lub nartach. W gospodarstwie istnieją możliwości biwakowania, są także doskonałe warunki do grillowania.
Dla zmotoryzowanych parking w bezpośrednim sąsiedztwie domu, a dla małych dzieci plac zabaw i możliwość obcowania ze zwierzętami gospodarskimi. W pobliżu wiele atrakcji turystycznych, kulturowych i historycznych.
Opis zdjęcia, a w nim ważne dla nas słowa kluczowe Z pewnością odpoczną u nas miłośnicy ciszy, spokoju oraz kontaktu z naturą.
W zimie można uprawiać turystykę pieszą, jeździć na sankach, nartach, a nawet skorzystać z wyciągów narciarskich na stoku Góry Kamionna - Stacja Narciarska Kamionna - Laskowa (3 km pieszo lub ok. 10 km samochodem). Na miłośników białego szaleństwa czeka tu 3600 m tras zjazdowych, które obsługuje 5 wyciągów o łącznej przepustowości 2250 osób/h.

 

Pokoje

wszystkich pokoi / miejsc : 3 / 10, możliwość dostawki

Udogodnienia:

 pełny węzeł sanitarny
 ogólnodostępna kuchnia
udogodnienia dla rodzin z dziećmi
 dostęp TV
 możliwy dostęp do internetu
 możliwośc wykupienia wyżywienia (obiady)
 miejsca na ognisko, grill
 miejsce na samochód

 

Odległości:

przystanek PKS - 3km

sklep - 3km

las - 200m

wyciąg narciarski - 10km

najbliższe miasto - 30km ( Bochnia )

 

Ceny:

od 30zł/osoba

 

 

AGROTURYSTYKA

POD LASEM

  • Kamionna 64
  • 32-732 Kamionna
  • tel. (14)613-71-00
  • 533-529-803